Dizajnový jedálenský stôl NEW CASTLE - Jedálenské stoly
16320
post-template-default,single,single-post,postid-16320,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Dizajnový jedálenský stôl NEW CASTLE

20 apr Dizajnový jedálenský stôl NEW CASTLE

jedalenske stoly reaction, dizajnovy nabytok z masivudreveny nabytok do jedalne, kovovy stol, stôl z kovu a drevaLuxusný jedálenský stôl NEW CASTLE v zaujímavom prevedení. Kovové veľké nohy pripomínajúce staré trámy s nádychom opotrebenia sú dostatočne veľké a pevné, aby udržali stolovú dosku dlhú až 230cm. Tá je vyrobená z dubového dreva. Jednotlivé diely sú uložené tak, aby pripomínali staré dvere. Miestami je drevo popraskané, opálené a ošúchané. Jedinečný jedálenský stôl, ktorý vynikne vo vašej jedálni. Kombinujte ho z modernými stoličkami. Každý kus je originál.

 

 

 

moderny dreveny stôl do jedalne alebo do kuchynemoderny jedalensky stôl z drevaTento jedálenký stôl je dlhý až 230cm a široký 100cm. Veľký stôl do vašej modernej jedálne určite vynikne.  Masívne drevo má krásny vzhľad a aj keď pôsobí naozaj staro, skombinujte si ho aj s moderným nábytkom.

No Comments

Post A Comment